ovale me gershet

Fotoporcelan  ne forme ovale me bordure gershet.
Rezistente ndaj shiut,diellit dhe temperaturave nen zero.
Dizenjim me aprovim para se te prodhohet,cmimi direkt nga fabrika shoqeruar me kodin QR.

Garancia e bojerave mbi 50 vjet.

Afati i dorëzimit 3-5 ditë pas konfirmimit te dizenjos.

Pagesa në momentin e dorëzimit.

 

L

PERMASAT

Estás seguro de que quieres salir de esta página?

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ovale me gershet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *