Zemër

Fotoporcelan  ne forme zemre .

Rezistente ndaj shiut,diellit dhe temperaturave nen zero. Dizenjim me aprovim para se te prodhohet,foto te gatshme 10% ulje ,

çmimi direkt nga fabrika shoqeruar me kodin QR.

Garancia e bojerave mbi 50 vjet.

Afati i dorëzimit 3-5 ditë pas konfirmimit te dizenjos.

Pagesa në momentin e dorëzimit.

L

PERMASAT

Estás seguro de que quieres salir de esta página?

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zemër ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *